به نام صاحب سرزمین وحی

از پشت شبکه های سبز رنگ بقیع خاکهای غریب  را نظاره می کنی خیلی باید نگاه کنی تا جایی در دور دست را اگر ببینی که  می گویند مزار چهار امام معصوم ما آن جاست و می خواهی ببینی ولی آن قدر دور است که هیچ نمی بینی و آرزو می کنی ای کاش قاصدکی باشی تا بتوانی گرداگرد قبور مطهر ائمه بقیع بگردی و بر مظلومیت آن ها اشک بریزی و اگر بگذارند آرام زیارت نامه ای بخوانی . . . .   این جاست که معنی انتظار را بهتر درک می کنی

اللهم عجل لولیک الفرج

همکاران و دوستان عزیزم  سلام علیکم

برای همه ی شما در مسجد پیامبر آرزو کردم که هرچه زودتر این سفر معنوی نصیب شما و عزیزانتان شود اگر مریض دارید ! خواسته ای دارید ان شا الله برآورده به خیر بگردد !

پس از چند روز در مدینه ماندن زیارت قبر پیامبر و نماز خواندن در روضه ی رضوان با مدینه وداع می کنی در مسجد شجره محرم می شوی به خانه ی خدا که رسیدی چشمت به کعبه بیافتد با نیت خالص سجده می کنی و ارزو می کنی و مطمئنی که برآورده می شود چون می دانی خداوند بزرگ مرتبه هیچ کس را از درخانه اش دست خالی رها نمی کند  هفت بار دور خانه ی خدا طواف می کنی نماز می خوانی و دوستان وآشنایان را دعا می کنی !

       دسترسی به تمامی دوستان  و همکاران عزیزم  به علت تعطیلی مدارس برایم کار مشکلی بود لذا خواستم پس ازورود به این سرزمین از شما خداحافظی بگیرم . چندین روز از سفرم به عربستان می گذرد این جا حال و هوایی بسیار جالب و دیدنی دارد همه ی مسلمانان با مذاهب مختلف دور خانه ی خدا می گردند و هرکس با زبان خویش حمد و ثنای خدای یکتا را زیر لب زمزمه می کنند در یک کلام می توان گفت المپیک مسلمانان است .   امیدوارم که در این ماه عزیز مرا از دعای خویش فراموش نکنید تا بتوانم اعمال و مناسک حج را به درستی انجام دهم  وان شاالله  حجم مورد قبول درگاه خداوند متعال قرار بگیرد و اگردر این مدت آشنایی از طرف من برای شما ناراحتی و یا کدورتی پیش آمده به بزرگواری خود ببخشید و حلال کنید .

خواهر کوچک شما